اخبار

امام هشتم )ع( منحصر به شخص و گروه خاصی نیست

امام هشتم )ع( منحصر به شخص و گروه خاصی نیست
سعید محمّد شه بخش داور هفتمین جشنواره ملّی گرافیک رضوی در گفتگویی کوتاه اظهار کرد: هفتمین جشنواره ملّی گرافیک رضوی از سری برنامه های نوزدهمین جشنواره بینالمللی امام رضا)ع( در شهر زاهدان در حالی برگزار می شود، که روش ها،تکنیک ها و ابزارهای طراحی و اجرای نوینی در برگزاری آن پیش بینی و گنجانده شده است.

شرکت کنندگان در این جشنواره علاوه بر طراحی پوستر به شیوه سنتی، می توانند دیدگاهها، خلاقیت ها و ایده های خود مرتبط با امام رضا)ع( را به صورت موشن پوستر نیز طراحی و ارائه دهند .

وی افزود: برگزاری جشنواره گرافیک با نام مقدس امام رضا)ع( در محروم ترین نقطه ایران عزیز مبین این واقعیت است که تابش جلوه و جلال امام هشتم )ع( منحصر به شخص و گروه خاصی نیست، تسنن و تشیع از این تابش فیض می برند. ضمن اینکه برگزاری مستمر جشنواره باعث ایجاد تحرک و پویایی هنرگرافیک و ذکر عملی هنرمندان شده است .

وی در پایان تاکید کرد: جشنواره ها علاوه بر ایفای نقش سنتی آن، کارگاهی آموزشی بسیار مفید برای علاقمندان رشته گرافیک بوده و می تواند باشد؛ که اثر و شهود آن مقایسه آثار ارائه شده در اوّلین دوره این جشنواره تا هفتمین دوره جشنواره می باشد.

جشنواره ملّی گرافیک رضوی فرصتی بسیار طلایی برای معرفی استعدادهای نوظهور و تقدیر از هنرمندان حرفه ای در حوزه ی تبلیغ و ترویج فرهنگ ایرانی-اسلامی است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان
۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.