اخبار

رونمایی از دو پوسترششمین سالانه وکارگاه گرافیکی رضوی وسومین جشنواره ملی عکس نگاران جشنواره عکس‌ نگاران در زاهدان

رونمایی از دو پوسترششمین سالانه وکارگاه گرافیکی رضوی وسومین جشنواره ملی عکس نگاران جشنواره عکس‌ نگاران در زاهدان
از دو پوستر ششمین سالانه وکارگاه گرافیکی رضوی وسومین جشنواره ملی عکس نگاران در زاهدان رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان با تاکید به تاثیرگذاری  معرفی ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان گفت:برگزاری جشنواره ملی عکس ‌نگاران در معرفی بخش‌های طبیعت، ظرفیت‌های گردشگری، محیط زیست، سبک زندگی، آداب فرهنگی و زیستی و سایر ظرفیت‌های موجود در استان بسیار تاثیرگذار است.
حسین مسگرانی  در نشست خبری و آیین رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی عکس ‌نگاران و ششمین سالانه و کارگاه ملی هنرهای گرافیکی رضوی اظهارداشت: به مناسب سالگرد شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و مصادف شدن آن با سالگرد شهید حاج قاسم میرحسینی آیین شب‌های شعر و خاطره در سه منطقه سیستان و بلوچستان و پویش مردمی تولید محتوای فرهنگی در فضای مجازی با موضوع انسجام ملی برگزارخواهد شد.
وی افزود: سومین دوره جشنواره ملی عکس ‌نگاران از چهارم دی آغاز می شود که فراخوان آن در فضای مجازی منتشر و از پوستر این جشنواره نیز امروز رونمایی می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری جشنواره ملی عکس‌ نگاران در استان توجه به ظرفیت‌های خوب استان و استفاده ویژه از آن‌هاست.
وی بیان کرد: فراخوان ششمین سالانه و کارگاه‌های ملی هنری گرافیک رضوی از سری برنامه‌های هجدمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) منتشر و امروز از پوسترآن نیز رونمایی می‌شود.
مسگرانی افزود: این رویداد ۱۰ بهمن در فضای مجازی آغاز و مراسم اختتامیه در اواخر همان ماه در صورت شرایط مساعد جامعه از جهت ویروس کرونا به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
عباس باقری معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دبیر آیین شب‌های شعر و خاطره نیز در این نشست گفت: به جهت اقتضائات، ویژگی‌ها و نوع نگاه و توجه مضاعفی که سرلشکر شهید قاسم سلیمانی به مناطق مرزی و محروم داشت سه شب شعر در تاریخ های ۷ دی (منطقه سیب و سوران) ،۱۰ دی (هیرمند) و ۱۴ دی( زاهدان) برگزار خواهد شد.
پس از این نشست خبری پوستر سومین جشنواره عکس نگاران و ششمین سالانه و کارگاه ملی هنرهای گرافیکی رضوی رونمایی شد.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان
۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.