اخبار

56اثر به جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی ارسال شده است

56اثر به جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی ارسال شده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 56 اثر به اولین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی ارسال شده است. Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4


به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بیان داشت:56 اثر به دبیرخانه اولین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی از طریق پست الکترونیکی جشنواره و یا ارسال لوح فشرده به نشانی دبیرخانه دائمی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی ر هنرهای گرافیکی ارسال شده است.

وی افزود: از 56 اثر رسیده 30 اثر از هنرمندان استانهای فارس، قم، تهران و کرمانشاه و باقیمانده آثار از هنرمندان سیستان و بلوچستان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه محور جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی تصویرسازی و آرم و نشانه است، خاطرنشان کرد: شیوه و نحوه اجرای آثار آزاد بوده و هر هنرمندی می توان حداکثر 5 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید. 

دانشی گفت: ارسال آثار دارای کیفیت دیجیتالی بسیار بالا و با فرمت جی پی جی با وضوع دی پی ای 300 باشد.

وی با بیان اینکه در صورت ارسال آثار از طریق پست، پیوست فرم تکمیل شده فراخوان ضروری می باشد، افزود: به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت اعطاء خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه مهلت ارسال تصویر و فایل اثر تا 10 مردادماه است، ادامه داد: احادیث رضوی، سیره رضوی، مراسم، زیارت بارگاه رضوی و بقاع متبرکه و القاب امام رضا(ع) از موضوعات جشنواره است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان
۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.