اخبار

سومین جلسه مشورتی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی سیستان وبلوچستان برگزار شد

سومین جلسه مشورتی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی سیستان وبلوچستان برگزار شد
سومین جلسه مشورتی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی با حضور اعضای آن درزاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، سومین جلسه مشورتی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی از سری برنامه های سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام با حضور مسئول دبیرخانه نمایندگی بنیاد در استان، مسئول تشکل و انجمن علمی، فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی ذیربط متناسب با برنامه موضوعی، دبیرتخصصی برنامه موضوع، مسئول سایت اطلاع رسانی و مسئول دبیرخانه جشنواره برگزار شد.

در این جلسه مشورتی استاد سعیدمحمدشه بخش دبیر تخصصی اولین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی در مورد پوستر جشنواره نظر دارد که طرح اولیه این پوستر با یک سری تغییرات انجام خواهد شد.

طرح اولیه برای اظهارنظر مورد قضاوت قرار خواهد گرفت و سپس برای چاپ آماده می شود و به عنوان پوستر در سطح کشور توزیع خواهد شد.

گفتنی است، به مناسبت میلاد با سعادت عالم آل محمد صلی الله علیه و السلام، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و حضرت فاطمه معصومه سلام االله علیها و هم زمان با دهه کرامت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان ،اولین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی را برگزار می کند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان
۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.